"Inca ne rugam pentru ctitorii acestui sfant locas si pentru alti ctitori, miluitori si binefacatori..."

Enoriasii parohiei Martisor

Fam.Ionescu Constantin (F&M), fam.Dr.Mitoiu Dan, fam.Blejan Catalin, fam.Bamburache Niculae si Cela (str.Martisor) - instalatie de sonorizare (2008)

Editura "EVANGHELISMOS" - str.Pridvorului nr.15, bl.12, sc.A, ap.1 (donatie de carte)

Domnul Cristian DONICI, consilier local PD la Consiliul local al sectorului 4, Bucuresti, care impreuna cu ADP sector 4 si cu bunavointa doamnei Maria ZIMCEA au realizat un frumos parc in incinta curtii bisericii noastre - 2006

Fam.Ion Marian - intr.Baba Voica (reparatii incalzire )

Fam.Popescu Lazar- str.Lastarului (praful de marmura si cimentul alb pentru tencuiala exterioara - 2007)

Fam.Campeanu Coca - Bl.2 (amenajarea capelei - 2007)

Fam.Lefter Ion - Bl.2 (amenajarea capelei - 2007)

Fam.Adamescu Dan - Bl.6 (alarma - 2007)

Fam.David Catalin - str.Alunisului 65 (aer conditionat - 2007)

Alti miluitori si binefacatori